/home/infocar/domains/infocar.com.ua/public_html2/cache/news/149569.htm Hyundai застосує квантові обчислення у безпілотниках (Авто-Новости от InfoCar.com.ua)

НОВОСТИ HYUNDAI

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Hyundai
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Hyundai
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Hyundai
» поиск авто » продать
Тюнинг Hyundai
» статьи » галерея
Все о Hyundai
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar

Hyundai застосує квантові обчислення у безпілотниках

23 апреля 2022
Оставить коментарий Версия для печати Отправить другуRSS - лист новостей Добавить в TwitterTwitter

Компанія Hyundai Motor Company та американський стартап IonQ оголосили про новий проект у галузі квантових обчислень. Партнери вирішили задіяти квантове машинне навчання для класифікації зображень, виявлення та розпізнавання тривимірних об'єктів - все це стане у нагоді майбутнім автономним автомобілям. Переваги квантових алгоритмів у нейромережах очевидні - це зниження вартості обчислень та збільшення швидкості роботи в сотні, а то й тисяч разів.

Hyundai вже використовує квантові комп'ютери IonQ для розрахунку структури та енергії оксиду літію - це перший спільний проект компаній, анонсований у січні цього року. Американський стартап будує квантові комп'ютери на іонних «пастках», що утримують ізольовані іони ітербію в магнітному полі.

Це дозволяє виконувати еталонний квантовий ланцюг з більш ніж 400 «вентилями» та забезпечує високу точність розрахунків. Використовуючи перспективні методи кодування зображень у квантових станах, IonQ навчила нейромережу класифікувати 43 типи дорожніх знаків, і тепер ці дані будуть завантажені в тестове середовище Hyundai для моделювання різних сценаріїв водіння в реальному світі.

У майбутньому з'являться складніші квантові алгоритми, здатні виявляти та розпізнавати пішоходів та велосипедистів. Все це безперечно знадобиться безпілотникам. Однак у технології квантового машинного навчання є й інші сфери застосування. Наприклад, квантовий голосовий помічник буде готовий відповісти на запитання ще до того, як почує кінець фрази - і це зробить його повноцінним співрозмовником.

Источник: Hyundai{SOURCE2}  Оставить коментарийКоментарии Тэги:  Hyundai, Технологии
КОМЕНТАРИИ К НОВОСТИ

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Имя*:   E-mail: (СПАМ)
Тема:
Ваш коментарий* (осталось символов: 3000)
Повторите код*:   
08.08
Виробництво популярного кросовера Hyundai опинилося під загрозою
07.08
Hyundai та KIA займуться технікою для космосу
05.08
Hyundai Kona EV нового покоління помітили на тестах
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |